Baza Usług Rozwojowych

Rejestr usług rozwojowych

 

Baza Usług Rozwojowych (BUR) jest ogólnodostępną, internetową bazą usług świadczonych przez wyspecjalizowane podmioty publiczne i prywatne. W BUR przedsiębiorstwa, instytucje, osoby indywidualne mogą zapoznać się z szeroką ofertą usług służących ich rozwojowi, m.in. dotyczących szkoleń, szkoleń technicznych, doradztwa, studiów podyplomowych, mentoringu czy coachingu. Rejestr usług rozwojowych pozwala zapoznać się z ofertą ogólnokrajową lub w poszczególnym regionie, jak np. woj. podkarpackie.

 

Niezmiernie istotny jest fakt, iż Baza Usług Rozwojowych, oprócz funkcji bazy dostępnych ofert, pozwala ocenić usługi z których się skorzystało oraz zamówić usługi dostosowane do indywidualnych wymagań użytkownika, np. specjalistyczne szkolenia techniczne. Ta funkcjonalność stanowi o wyjątkowości i przydatności BURu jako narzędzia wymiany opinii i ocen poszczególnych usług rozwojowych.

 

Rejestr usług rozwojowych - szkolenia


BUR zastąpił bazę ofert szkoleniowych znajdującą się na www.inwestycjawkadry.pl, z której skorzystało około 7 mln użytkowników, a blisko 250 tys. osób za jej pośrednictwem zapisało się na szkolenia. Obecnie baza zawiera prawie 27 tys. ofert szkoleniowych, z czego ok. 75% stanowią usługi komercyjne, tj. nie dofinansowane ze środków publicznych.

 

Facebook
Copyright INNpuls Sp. z o.o, Sąd Rejonowy w Rzeszowie, XII Wydział Gospodarczy KRS 0000301870,
kapitał zakładowy: 119 500 PLN, NIP 813-35-40-225, REGON 180306937
Copyright ® INNpuls 2014
Realizacja: Ideo Powered by: Edito CMS