Aktualności

„Kierunek lotnictwo!” – zapraszamy do udziału w spotkaniu otwartym!

24-03-2015

 

Szanowni Państwo,

INNpuls – jako członek międzynarodowego konsorcjum realizującego projekt AIRVET – ma przyjemność zaprosić Państwa na otwarte spotkanie pod hasłem „Kierunek lotnictwo!”, które odbędzie się podczas Akademickich Targów Pracy 15.04.2015 r. na Uniwersytecie Rzeszowskim (Aula Główna, Budynek A0, ul. Pigonia 1).

Tematem spotkania będzie zatrudnienie w sektorze lotniczym: aktualne potrzeby kadrowe przedsiębiorstw i instytucji  działających w tej branży, możliwości zdobycia lub uzupełnienia szczególnie cennych na rynku kwalifikacji. Uczestnicy spotkania wezmą ponadto udział w pilotażowym szkoleniu obejmującym tematykę czynnika ludzkiego w lotnictwie, opartym na metodach i materiałach opracowanych w ramach projektu „AIRVET”.

Do udziału w spotkaniu zapraszamy szczególnie uczniów, studentów i absolwentów szkół i uczelni technicznych, wiążących swoją przyszłość zawodową z sektorem lotniczym, a także przedstawicieli szkół i instytucji szkoleniowych zajmujących się kształceniem przyszłych kadr dla lotnictwa.

Udział w spotkaniu jest bezpłatny. Program spotkania znajdziecie Państwo w załączniku. W celu potwierdzenia swojego udziału prosimy o przesłanie zgłoszenia na adres mailowy:  do 13 kwietnia 2015 r.

Zapraszamy!

 

 

Pliki do pobrania

Program spotkania

Facebook
Copyright INNpuls Sp. z o.o, Sąd Rejonowy w Rzeszowie, XII Wydział Gospodarczy KRS 0000301870,
kapitał zakładowy: 119 500 PLN, NIP 813-35-40-225, REGON 180306937
Copyright ® INNpuls 2014
Realizacja: Ideo Powered by: Edito CMS